Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

2drink.pl to miejsce z akcesoriami do drinków. Znajdziecie tu zestawy barmańskie, w których znajduje się wszystko, czego potrzebuje barman-amator, a także wyjątkową książkę z przepisami na proste drinki. Asortyment sklepu jest niezwykle przystępny cenowo, a do tego firma oferuje częste promocje. Co więcej, produkty dostępne na stronie są sprawdzane osobiście przez właścicielkę firmy i najczęściej pochodzą od znanych oraz cenionych polskich producentów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.9% zwrotu za zakup w 2drink

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Poradniki kulinarne 4.9%
Akcesoria do alkoholu 3%

Wszystkie poziomy zwrotów

2drink oferuje zawsze:

  • Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w 2drink, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w 2drink

2drink oferuje zwrot aż do 4.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Poradniki kulinarne 4.9%
Akcesoria do alkoholu 3%