Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sprzedaż e-biletów do ponad 1000 atrakcji turystycznych i parków rozrywki na całym świecie. Nasze konkurencyjne ceny, innowacyjne techniki sprzedaży i niezawodna reputacja uczyniły z nas faworytów zarówno w opinii publicznej jak i dostawców, którzy często oferują nam ekskluzywne oferty.

Nasze portfolio rozwija się nieustannie każdego tygodnia dodawane są nowe produkty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 6.1% zwrotu za zakup w 365Tickets

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Hunger Game Exhibition, Wembley Stadium Tours, Red and White Fleet - Golden Gate Bay Cruise, New York Icons, Ripley's Believe It or Not! Times Square 6.1%
Wszystkie bilety należące do PortAventura 3.6%
Pozostałe kategorie 1.8%

Wszystkie poziomy zwrotów

365Tickets oferuje zawsze:

  • Platforma biletowa online
  • Bilety do ponad 1000 atrakcji turystycznych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w 365Tickets, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w 365Tickets

365Tickets oferuje zwrot aż do 6.1%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Hunger Game Exhibition, Wembley Stadium Tours, Red and White Fleet - Golden Gate Bay Cruise, New York Icons, Ripley's Believe It or Not! Times Square 6.1%
Wszystkie bilety należące do PortAventura 3.6%
Pozostałe kategorie 1.8%