4fanatic.com

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w 4fanatic.com

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

W kraju, gdzie sportem narodowym jest piłka nożna, fanów tej dyscypliny nietrudno znaleźć. Właśnie z myślą o nich powstał sklep naszego reklamodawcy – 4fanatic.com 4fanatic.com oferuje gadżety piłkarskich klubów Europy, m.in.: FC Barcelony, Realu Madryt, Bayernu Monachium, Manchesteru United, Borussii Dortmund, Chelsea Londyn, Juventusu Turyn, Interu Mediolan, Paris Saint-Germain. Akcesoria nie tylko sportowe, ale i papiernicze, domowe, odzież, galanterię, zabawki, komputerowe, auto-moto. 4fanatic.com sprzedaje tylko towary oryginalne, produkowane na oficjalnych licencjach. W stałej ofercie posiada 1000 produktów, miesięcznie sklep dodaje około stu nowości. Ponad 50% oferty sklepu można kupić tylko w jednym miejscu w Polsce – w sklepie 4fanatic.com. Każdy kibic znajdzie tu więc coś dla siebie. Produkty, które znajdziecie na stronie 4fanatic.com, z pewnością sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych, takich jak: Gadżety wiernego kibica Prezenty dla fanów piłki nożnej Barwy klubu w twoim domu Zabawki dla małych kibiców Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Sukcesywny rozwój marki 4fanatic i miłość Polaków do piłki nożnej mogą stanowić niezawodne źródła waszej inspiracji!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w 4fanatic.com

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

4fanatic.com oferuje zawsze:

  • Gadżety dla kibica, plecaki, koszulki, torby.
  • Gadżety piłkarskich klubów Europy, m.in.: FC Barcelony, Realu Madryt, Bayernu Monachium, Manchesteru United, Borussii Dortmund, Chelsea Londyn, Juventusu Turyn, Interu Mediolan, Paris Saint-Germain.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w 4fanatic.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja i Ubrania i Akcesoria