Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ACTIV jest obecnie największym producentem i importerem komponentów wyposażenia gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich w Polsce. W ofercie sklepu znajdziesz m.in.: urządzenia kosmetyczne i fryzjerskie, kosmetyki profesjonalne renomowanych firm.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w ACTIVE

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

ACTIVE oferuje zawsze:

  • Wyposażenie salonów fryzjerskich, stomatologicznych i kosmetycznych
  • Kosmetyki profesjonalne
  • Możliwość odbioru osobistego

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w ACTIVE, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.