Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Aforti Factor

Uzyskaj 56.50 zł zwrotu za zakup w Aforti Factor

Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że użytkownik, który prowadzi działalność minimum 2 miesiące (JDG, S.C., S.J.-status działalności aktywny) pozostawi swoje prawdziwe dane kontaktowe, zaznaczy wymagane zgody marketingowe w fomularzu, odbierze telefon (4 próby kontaktu), POTWIERDZI w rozmowie z konsultantem zainteresowanie produktem i WYPEŁNI formularz o produkt wraz z przedstawicielem Aforti Factor przez telefon. Oraz zostanie podpisana umowa lub wniosek o nabycie wierzytelności oraz dostarczenie przez użytkownika kopii faktury VAT.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Aforti Factor to oferta faktoringu dla firm. Minimum formalności (wystarczy sam wniosek), pełne finansowanie – nawet do 100% wartości faktury, a także atrakcyjne warunki – m.in. brak opłat za zerwanie umowy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że użytkownik, który prowadzi działalność minimum 2 miesiące (JDG, S.C., S.J.-status działalności aktywny) pozostawi swoje prawdziwe dane kontaktowe, zaznaczy wymagane zgody marketingowe w fomularzu, odbierze telefon (4 próby kontaktu), POTWIERDZI w rozmowie z konsultantem zainteresowanie produktem i WYPEŁNI formularz o produkt wraz z przedstawicielem Aforti Factor przez telefon. Oraz zostanie podpisana umowa lub wniosek o nabycie wierzytelności oraz dostarczenie przez użytkownika kopii faktury VAT. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Aforti Factor, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.