agatameble.pl

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w agatameble.pl

Przejdź do agatameble.pl

Sklep internetowy agatameble.pl należy do sieci polskich salonów wyposażenia wnętrz AGATA S.A., która obejmuje również kilkadziesiąt wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Od ponad 60 lat kreujemy trendy w branży wnętrzarskiej, stale wprowadzając do sprzedaży nowe kolekcje mebli, dodatki i akcesoria dekoracyjne. Chcemy, aby nasi klienci razem z nami spełniali swoje najskrytsze marzenia o funkcjonalnych i pięknych wnętrzach.

W sklepie internetowym agatameble.pl, jak również w punktach sprzedaży detalicznej, oferujemy bogaty asortyment mebli i akcesoriów do każdego wnętrza. Tysiące produktów od ponad 250 różnych producentów z kraju i zagranicy pozwalają w wygodny sposób urządzić pokój dzienny, sypialnię, biuro, pokój dla dziecka i nastolatka, a także kuchnię, jadalnię, przedpokój oraz garderobę. W naszym sklepie klienci znajdą także liczne artykuły dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia, jak również niezbędne wyposażenie kuchni, jadalni i łazienki.

Z agatameble.pl urządzisz własne cztery kąty bez wychodzenia z domu. Do każdego zamówienia oferujemy bezpieczny i sprawny transport oraz elastyczne formy płatności czy finansowania zakupów. Zapraszamy również do naszego działu Inspiracje (www.agatameble.pl/inspiracje), gdzie służymy cennymi radami na temat urządzania wnętrz oraz prezentujemy przykładowe aranżacje, które możesz wykorzystać we własnym domu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w agatameble.pl

Przejdź do agatameble.pl

agatameble.pl oferuje zawsze:

  • Szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz.
  • Dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy.
  • Szeroką wybór mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Cashback jest udzielany wyłącznie za zakupy w sklepie online.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w agatameble.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród