agatameble.pl

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w agatameble.pl

Przejdź do agatameble.pl

Aktualne oferty od agatameble.pl

  Darmowa dostawa i wniesienie!

  Zapraszamy do korzystania z ofert promocyjnych w agatameble.pl! Tylko teraz darmowa dostawa i wniesienie! Szczegóły promocji na stronie sklepu.

  Przeczytaj więcej

Historia marki agatameble.pl sięga roku 1952, w którym powstało państwowe przedsiębiorstwo produkcyjne pod nazwą "Bytomskie Fabryki Mebli". To był początek, który położył podwaliny pod naszą obecną działalność. Przez kolejne 60 lat przedsiębiorstwo przeszło szereg transformacji, by finalnie stać się prywatną spółką akcyjną z wyłącznie polskim kapitałem. Moment prywatyzacji rozpoczął też okres dynamicznego rozwoju firmy, który trwa do dziś. Agata to obecnie 20 salonów wielkopowierzchniowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów. Salony Agata w PolsceSalony Agata w Polsce W ofercie salonów Agata znajdują się kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz są produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. W całej przestrzeni salonu, ekspozycji towarzyszą przykładowe aranżacje, prezentujące poszczególne kolekcje mebli i różne style dekoracyjne. Dzięki temu Klienci mogą czerpać inspiracje z gotowych rozwiązań, starannie zaprojektowanych przez stylistów wnętrz. Nasza oferta nieustannie się zmienia i każdego roku wprowadzamy do sprzedaży nowe kolekcje mebli i odświeżamy asortyment dodatków. Ponad 60-letnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwala nam nie tylko trafnie rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, lecz także kreować trendy i inspirować do ciekawych zmian. A wszystko po to, by każdy nowy zakup w salonie Agata budził pozytywne emocje i był spełnieniem marzeń o funkcjonalnych i pięknych wnętrzach. Od zawsze też towarzyszy nam przekonanie, że droga do tego celu prowadzi przez oferowanie produktów wysokiej jakości po przystępnych cenach. Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem i niesłabnącą pasją do aranżacji wnętrz, pragniemy profesjonalnie wspierać naszych Klientów w budowaniu niepowtarzalnej atmosfery ich domów i mieszkań. „Agata i jesteś w domu”.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w agatameble.pl

Przejdź do agatameble.pl

agatameble.pl oferuje zawsze:

 • Szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz.
 • Dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy.
 • Szeroką wybór mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Cashback jest udzielany wyłącznie za zakupy w sklepie online.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w agatameble.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Darmowa dostawa i wniesienie!

  Tymczasowa Kampania

  Zapraszamy do korzystania z ofert promocyjnych w agatameble.pl! Tylko teraz darmowa dostawa i wniesienie! Szczegóły promocji na stronie sklepu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród