Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Alibaba

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Alibaba

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Zwrot nie jest przyznawany w następujących kategoriach:
- Security & Protection>Personal Protective Equipment>Respirators & Masks; Health & Medical>Medical Consumables.

W sklepie nie są przyjmowane transakcje, które nie zostały zarejestrowane

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

 Alibaba to platforma internetowa do handlu hurtowego B2B. 

Na której są reprezentowane setki milionów produktów w ponad 40 różnych głównych kategoriach:

Rolnictwo i żywność

Odzież, tekstylia i akcesoria


Auto i transport

Torby, buty i akcesoria

Elektronika, Sprzęt elektryczny, komponenty i telekomunikacja

Prezenty, sport i zabawki

Zdrowie i uroda

Dom, światła i budownictwo

Maszyny, części przemysłowe i narzędzia

Metalurgia, chemikalia, guma i tworzywa sztuczne

Opakowania, reklama i biuro

 Na Alibaba kupują ludzie z ponad 200 krajów. Miliony kupujących i dostawców na całym świecie.

Łączy kupujących i sprzedających online, ułatwiając prowadzenie interesów w dowolnym miejscu na świecie.

Można tu znaleźć narzędzia niezbędne żeby dotrzeć do globalnej publiczności ich produktów, pomagając kupującym szybko i skutecznie znaleźć produkty i dostawców.

Niezależnie od tego, czy pozyskujesz produkty z telefonu komórkowego, czy kontaktujesz się z dostawcami w ich lokalnym języku, zwróć się do Alibaba.com, aby uzyskać wszystkie globalne potrzeby biznesowe.

Na platformie, każdego dnia nabywcy wymieniają setki tysięcy wiadomości z dostawcami.

Zyskuj dodatkowy zwrot kupując na Alibaba przez Refunder.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Alibaba oferuje zawsze:

  • Globalne zaopatrzenie jest możliwe dzięki niezawodnym usługom kontrolnym.
  • Platforma logistyczna dla dużych i małych firm, wykorzystująca skalę Alibaba.com do dostarczania przesyłek w szczycie sezonu i przejrzystych cen.
  • Usługa bezpiecznych płatności Alibaba.com wstrzymuje płatność do momentu potwierdzenia dostawy i satysfakcji. Gwarantowany spokój ducha.
  • Wszystkie te usługi odzwierciedlają naszą podstawową misję — aby ułatwić Ci prowadzenie działalności w dowolnym miejscu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 150 dni

Po dokonaniu zakupu w Alibaba, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.