Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Alibaba

Uzyskaj 2,7% zwrotu za zakup w Alibaba

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Zwrot nie jest przyznawany w następujących kategoriach:
- Security & Protection>Personal Protective Equipment>Respirators & Masks; Health & Medical>Medical Consumables.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Alibaba.com, uruchomiona w 1999 roku, jest wiodącą platformą dla globalnego handlu hurtowego. Obsługujemy miliony kupujących i dostawców na całym świecie. Jako część Alibaba Group, naszą misją jest ułatwianie prowadzenia biznesu w dowolnym miejscu. Robimy to, dając dostawcom narzędzia niezbędne do dotarcia do globalnej publiczności ich produktów oraz pomagając kupującym szybko i skutecznie znaleźć produkty i dostawców. Kompleksowe zaopatrzenie Alibaba.com oferuje setki milionów produktów w ponad 40 różnych głównych kategoriach, w tym elektroniki użytkowej, maszyn i odzieży. Nabywcy tych produktów znajdują się w ponad 190 krajach i regionach i każdego dnia wymieniają setki tysięcy wiadomości z dostawcami na platformie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 150 dni

Po dokonaniu zakupu w Alibaba, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.