AMSO

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w AMSO

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

AMSO zajmuje się sprzedażą Poleasingowego Sprzętu IT. Głównie Komputerów, Laptopów, Monitorów, Drukarek, Serwerów. AMSO istnieje na rynku od 2008r., i jest jedną z największych tego typu firm w Polsce. AMSO oferuje tylko produkty bardzo dobre jakościowo i w najlepszych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w AMSO

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Poziomy zwrotu

 • Poleasingowe

  2.5%
 • Nowe

  1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

AMSO oferuje zawsze:

 • Sprzedaż Poleasingowego Sprzętu IT.
 • Komputery, laptopy, monitory, drukarki, serwery.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w AMSO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w AMSO

AMSO oferuje zwrot aż do 2.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Poleasingowe

  2.5%
 • Nowe

  1.5%

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny