Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Szukasz wysokiej jakości bielizny na każdą okazję? Astratex.pl to sklep internetowy o wieloletniej tradycji. Oferujemy markową bieliznę znanych i wiodących producentów – modne biustonosze, kuszącą i seksowną bieliznę erotyczną oraz stroje kąpielowe modne w sezonie 2016. Dzięki Astratex.pl masz do dyspozycji szeroką ofertę modnej bielizny online, która idealnie sprawdzi się zarówno w czasie intymnych chwil we dwoje, jak i podczas codziennego noszenia, a także odzieży i bielizny odpowiedniej na potrzeby sportu i rekreacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Astratex

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Astratex

Poziomy zwrotu

Nowy Klient 3.5%
Powracający Klient 2.5%
Outlet 2%

Wszystkie poziomy zwrotów

Astratex oferuje zawsze:

  • Szeroką ofertę modnej bielizny na każdą okazję
  • Darmową wysyłkę od 199 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Astratex, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Astratex

Astratex oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient 3.5%
Powracający Klient 2.5%
Outlet 2%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria