Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

AutomatKredytowy.pl gwarantuje darmowe i rzeczywiste porównanie ofert pożyczek w 100% online, wraz z decyzja o przyznaniu pożyczki dla Klienta - platforma NIE JEST zwykłą PORÓWNYWARKĄ OFERT z prezentacją ofert marketingowych - ale daje rzeczywistą informację, gdzie wniosek Klienta o pożyczkę został zaakceptowany i na jakich warunkach.

Silnik serwisu jest zintegrowany bezpośrednio z systemami pożyczkowymi docelowych pożyczkodawców i kredytodawców - dzięki temu wnioskujący o pożyczkę Klient otrzymuje online decyzje o zaakceptowaniu jego wniosku wraz z warunkami pożyczki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 85 zł zwrotu za zakup w Automat Kredytowy

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Automat Kredytowy oferuje zawsze:

  • Porównywarka kredytowa
  • Darmowe porównywanie ofert pożyczkowych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Automat Kredytowy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.