Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep internetowy Avg.pl oferuje znane na całym świecie oprogramowania antywirusowe, które odznaczają się wysokim stopniem wykrywalności zagrożeń, prostym interfejsem, szybkością działania i niezawodnością. W ofercie można znaleźć szereg programów zabezpieczających: AVG AntiVirus i AVG Internet Security (programy antywirusowe), AVG PC TuneUp (program przyspieszający pracę komputera), AVG Mobilation (antywirus dla systemów Android).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 9.2% zwrotu za zakup w Avg.pl

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Avg.pl oferuje zawsze:

  • Oprogramowania antywirusowe dla użytku prywatnego i firm
  • Darmowa pomoc techniczna

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Avg.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.