Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Karta Kredytowa w Millennium Bank to szeroki wybór kart kredytowych w tym Millennium Impresja i Millennium Alfa oferujące zakupy tańsze o 5% (moneyback) i bogate pakiety assistance, szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych, okres bezodsetkowy do 51 dni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 17.50 zł zwrotu za zakup w Bank Millennium Karta kredytowa

Bank Millennium Karta kredytowa oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór kart kredytowych
  • Okres bezodsetkowy do 51 dni
  • 5% rabatu na zakupy
  • Szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych

Ważne informacje

Cashback będzie przyznany pod warunkiem, że karta zostanie aktywowana w terminie 120 dni od podpisania umowy. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie banku nie będzie kwalifikowany do uzyskania cashbacku. Cashback wypłacony będzie wyłącznie dla nowego Klienta, który nie posiada i nie posiadał wcześniej żadnej relacji z Bankiem.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Bank Millennium Karta kredytowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.