Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BEMOON

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w BEMOON

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Kochamy to, co naturalne i uważamy, że biżuteria dodaje temu odrobiny magii.

W kwestii tworzenia nigdy nie idziemy na skróty. Jubilerstwo to sztuka, a prawdziwa biżuteria jest wieczna – dlatego nasze wyroby powstają wyłącznie ze szlachetnych materiałów i personalizujemy je zgodnie z Waszymi życzeniami.

Jakość ozdób powstałych w naszej pracowni to efekt świadomych wyborów.

Współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce i na świecie, znamy się na cudownej mocy natury, a kamienie i metale szlachetne wybieramy kierując się zasadą FAIRTRADE.

Czerpiemy z natury i odpłacamy jej się tym, co najlepsze!

Opakowania księżycowej biżuterii posiadają certyfikat FSC®. Oznacza to, że drewno pozyskiwane do jego wytworzenia nie narusza bogactw biologicznych i struktury lasów.

Wszystko to sprawia, że w naszej pracowni powstaje magia – w zgodzie z ciałem i duchem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BEMOON oferuje zawsze:

  • Naturalne materiały
  • Personalizacja biżuterii
  • Ekologiczna przesyłka
  • Certyfikat autentyczności

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w BEMOON, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.