Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BETFAN to legalny polski bukmacher, który każdego dnia dostarcza niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to kategorie produktów, które w BETFAN oddajemy do dyspozycji. Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. A do tego dochodzą jeszcze nasze własne, niespotykane nigdzie indziej zakłady!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Betfan

Uzyskaj aż do 35 zł zwrotu za zakup w Betfan

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Pierwszy depozyt 35 zł
Pierwsza rejestracja 7.50 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Betfan, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Betfan

Betfan oferuje zwrot aż do 35 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Pierwszy depozyt 35 zł
Pierwsza rejestracja 7.50 zł

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja