Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BGŻ BNP Paribas karta kredytowa z bonusem nawet 300 zł do wydania na Allegro!

Uzyskaj 75 zł zwrotu za zakup w BGŻ BNP Paribas karta kredytowa z bonusem nawet 300 zł do wydania na Allegro!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Karta kredytowa BGŻ BNP Paribas dostępna jest w promocji „Karta kredytowa z voucherem allegro do 300 zł”, w ramach której klienci mogą otrzymać do 400 zł na zakupy na Allegro. Szczegóły w Regulaminie na stronie wniosku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BGŻ BNP Paribas karta kredytowa z bonusem nawet 300 zł do wydania na Allegro! oferuje zawsze:

  • Karta kredytowa z voucherem do Allegro.
  • Nie płać za kartę - 0 zł za pierwszy rok
  • Przenieś zadłużenie z innego banku i skorzystaj z promocyjnego oprocentowania 1,99%
  • Do 56 dni bez odsetek
  • Program mamBONUS

Ważne informacje

Cashback i voucher do Allegro będzie przyznany pod warunkiem, że zostanie podpisania umowa z bankiem. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie banku nie będzie kwalifikowany do uzyskania cashbacku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w BGŻ BNP Paribas karta kredytowa z bonusem nawet 300 zł do wydania na Allegro!, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.