Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

bibby financial services

Uzyskaj aż do 175 zł zwrotu za zakup w bibby financial services

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Bibby Financial Services to firma od 1982 roku finansująca małe i średnie przedsiębiorstwa na całym świecie (od 2002 roku w Polsce). Jest częścią Bibby Line Group, która istnieje na rynku od ponad 200 lat i działa w różnych obszarach: usług finansowych, transportu morskiego i lądowego oraz handlu detalicznego.

Bibby Financial Services jest zaufanym niezależnym partnerem finansowym, konsekwentnie dostarczającym wysokiej jakości usługi finansowe dla ponad 15 000 klientów na całym świecie.

Biznes oparty na budowaniu silnych relacji:

Współpracę z klientami jest oparta na dobrych relacjach. Dogłębna analiza rynku i branży jest wykorzystywana do sukcesywnego rozwoju klientów. Analizy satysfakcji wskazują, że poziom zadowolenia z oferowanych usług osiągnął 93% (2021).

Rozwiązania szyte na miarę:

Główną dewizą Bibby Financial Services jest „nie czy, tylko jak”. Jako firma niezależna od banku ma możliwość finansowania podmiotów, które nie mają możliwości skorzystania z tradycyjnych produktów bankowych lub zostały odrzucone przez banki. Dzięki temu udzielone finansowanie jest dostosowane do obecnych i przyszłych potrzeb klientów.

Wsparcie dla każdej firmy:

Niezależnie od tego, czy firma dopiero rozpoczęła działalność, czy ma już ugruntowaną pozycję otrzyma finansowanie dopasowane do obecnej sytuacji i specyfiki branży.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

bibby financial services oferuje zawsze:

  • NABIERZ ROZPĘDU!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.