Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Biokominek

Uzyskaj 2,62% zwrotu za zakupy w Biokominek

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Posiadamy ponad 3000 produktów w 50 kategoriach produktowych dedykowanych wyłącznie do kominków i ognia zewnętrznego. Nasze kategorie produktów mają wiele wyszukiwań w Google - na przykład spróbuj wyszukać biokominek, kominek elektryczny, palenisko, grzejnik tarasowy, piec do pizzy, aby wymienić tylko kilka.

Specjalizujemy się w kominkach i paleniskach i zdobyliśmy pozycję jednego z największych w Europie dostawców ekologicznych kominków i produktów do kominków zewnętrznych. W asortymencie znajdują się biokominki, kominki gazowe, kominki wodne, kominki elektryczne oraz wiele akcesoriów. Ponadto posiadamy szeroką gamę produktów zewnętrznych, takich jak paleniska, kosze na ogień, grzejniki tarasowe na prąd lub gaz, grille, produkty do gotowania na świeżym powietrzu, kominki ogrodowe, piece do pizzy i wszystko do projektów DIY. Z tego powodu mamy coś dla każdego, kto kocha ogień.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Biokominek oferuje zawsze:

  • Biokominki
  • Kominki Opti Myst
  • Kominki elektryczne
  • Kominki zewnętrzne

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Biokominek, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.