Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bliskociala.com.pl - bielizna i ubrania. Bliskociala.com.pl to unikatowy sklep z bielizną i ubraniami, który zaskoczy Cię swoją szeroką ofertą. Ponad 200 producentów i ponad 9 tys. produktów najwyższej jakości w jednym miejscu, dostępnych w ciągu 48h. Sklep oferuje bieliznę damską, męską i dziecięcą. Firma istnieje na rynku od 2004 roku. Wieloletnia współpraca z największymi hurtowniami w Polsce umożliwia łatwy dostęp do wszelkich nowości i promocji. Atuty sklepu to szybka realizacja zamówień, informacja dla Klienta na każdym etapie, konkurencyjne ceny, częste promocje i kody zniżkowe, szeroki wybór bielizny, kostiumów kąpielowych, rajstop i pończoch, bielizny nocnej, bielizny erotycznej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w Bliskociała.com.pl

Bliskociała.com.pl oferuje zawsze:

  • Bielizna i ubrania od ponad 200 producentów.
  • Bieliznę damską, męską i dziecięcą.
  • Szeroki wybór kostiumów kąpielowych, rajstop i pończoch, bielizny nocnej, bielizny erotycznej.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Bliskociała.com.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.