Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bliskociała.com.pl

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w Bliskociała.com.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Bliskociala.com.pl - bielizna i ubrania. Bliskociala.com.pl to unikatowy sklep z bielizną i ubraniami, który zaskoczy Cię swoją szeroką ofertą. Ponad 200 producentów i ponad 9 tys. produktów najwyższej jakości w jednym miejscu, dostępnych w ciągu 48h. Sklep oferuje bieliznę damską, męską i dziecięcą. Firma istnieje na rynku od 2004 roku. Wieloletnia współpraca z największymi hurtowniami w Polsce umożliwia łatwy dostęp do wszelkich nowości i promocji. Atuty sklepu to szybka realizacja zamówień, informacja dla Klienta na każdym etapie, konkurencyjne ceny, częste promocje i kody zniżkowe, szeroki wybór bielizny, kostiumów kąpielowych, rajstop i pończoch, bielizny nocnej, bielizny erotycznej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bliskociała.com.pl oferuje zawsze:

  • Bielizna i ubrania od ponad 200 producentów.
  • Bieliznę damską, męską i dziecięcą.
  • Szeroki wybór kostiumów kąpielowych, rajstop i pończoch, bielizny nocnej, bielizny erotycznej.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Bliskociała.com.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.