Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BlueOrb

Uzyskaj 6,1% zwrotu za zakup w BlueOrb

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Doświadczony, kompetentny i twórczy zespół specjalistów BlueOrb pomoże Ci uzyskać wyjątkowej jakości obrazy na płótnie, z Twoich zdjęć cyfrowych lub galerii dostępnych wzorów. BlueOrb gwarantuje wysoką jakość wydruku w wielu formatach oraz niezwykle atrakcyjnych cenach. Do prac wykorzystuje najlepsze, wcześniej sprawdzone materiały.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BlueOrb oferuje zawsze:

  • Naklejki dekoracyjne, fototapety i obrazy
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w BlueOrb, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.