Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Doświadczony, kompetentny i twórczy zespół specjalistów BlueOrb pomoże Ci uzyskać wyjątkowej jakości obrazy na płótnie, z Twoich zdjęć cyfrowych lub galerii dostępnych wzorów. BlueOrb gwarantuje wysoką jakość wydruku w wielu formatach oraz niezwykle atrakcyjnych cenach. Do prac wykorzystuje najlepsze, wcześniej sprawdzone materiały.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w BlueOrb

BlueOrb oferuje zawsze:

  • Naklejki dekoracyjne, fototapety i obrazy
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w BlueOrb, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.