Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

 Bocowear

Uzyskaj 3,5% zwrotu za zakup w Bocowear

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Boco Wear to polska marka odzieży sportowej, której znakiem rozpoznawczym jest połączenie jakości, technologii i nowoczesnego designu.

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości legginsy, topy i akcesoria sportowe.

Tworzymy zgraną społeczność kobiet, które każdego dnia wspierają się w codziennej aktywności, przełamując kolejne bariery. Motywujemy i działamy promując sport i aktywność na każdym poziomie zaawansowania.

Boco Wear to siła, kobiecość i energia, do której nawiązuje logo marki. Lwica to symbol odwagi w codziennym przekraczaniu granic. Naszą misją jest wsparcie kobiet i wzmocnienie ich w poczuciu własnej wartości.

W ofercie Boco Wear® dostępne są legginsy bezszwowe w wysoką/niską kompresją i wysokim stanem, a także topy, dresy, T-shirty, akcesoria, body oraz szorty.

Każda kolekcja tworzona jest zgodnie z najnowszymi trendami. Priorytetem marki jest wykorzystanie najlepszych technologii do stworzenia legginsów i topów podkreślających sylwetkę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bocowear oferuje zawsze:

  • BOCO WEAR- modna damska odzież sportowa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Bocowear, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.