Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BooksOn to księgarnia internetowa z kilkoma tysiącami książej z różnych dziedzin. Znajdziesz tutaj bestsellery potężnych wydawców czy też zupełnie nieznane książki wydane przez mikro-wydawnictwa lub wręcz osoby prywatne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BooksOn

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w BooksOn

BooksOn oferuje zawsze:

  • Tysiące pozycji książkowych po konkurencyjnych cenach

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w BooksOn, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks