Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Broosa

Uzyskaj 7.9% zwrotu za zakup w Broosa

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Wyeksponuj swoje naturalne piękno bez bolesnych zabiegów I operacji plastycznych! Sklep z bielizną Broosa oferuje wysokiej jakości bieliznę modelującą, samonośną i bezszwową online. Wśród propozycji marki znajdują się majtki i staniki wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są nie tylko przyjemne w dotyku i miłe dla oka, ale i bezpieczne dla skóry, która jest szczególnie wrażliwa w okolicach intymnych. Bielizna Broosa nie uczula, nie podrażnia i nie uciska. Załóż ją do pracy, na randkę, imprezę sylwestrową, a także na trening - we wszystkich sytuacjach sprawdzi się doskonale. Zadbaj o komfort, na który zasługujesz!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Broosa oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 50zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Broosa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.