Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Firma DBX BUSHIDO zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu do sportów walki i treningu siłowego. Połączenie wieloletniego doświadczenia i współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki pozwoliło na zaprojektowanie asortymentu dostosowanego do potrzeb treningowych osób o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom i doświadczonemu zespołowi produkcyjnemu udało nam się stworzyć asortyment, który zyskał uznanie zarówno w Polsce jak i w wielu zagranicznych klubach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Bushido-Sport

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Bushido-Sport, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.