Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kod rabatowy na 6% na cały asortyment!

Kod rabatowy na 6% na cały asortyment!

Tymczasowa Kampania

Przy zamówieniu powyżej 90 zł.Sprawdź!

Twój kod rabatowy:
W szerokiej ofercie sklepu butyolivier.pl każdy jest w stanie sobie znaleźć coś dla siebie. W asortymencie znajdziemy produkty zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Potrzebujesz butów na wycieczkę? To żaden problem! W butyolivier.pl znajdziesz wiele modeli butów zarówno zimowych jak i letnich. Możemy również znaleźć tam obuwie robocze ale też takie, w którym pójdziemy na wesele czy randkę! Stylizację możesz dopełnić torebką – sklep Buty Olivier dysponuje także asortymentem w postaci toreb kobiecych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Buty Olivier

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Buty Olivier

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Buty Olivier, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria