Calzedonia

Uzyskaj 7% zwrotu za zakup w Calzedonia

Przejdź do Calzedonia

Oficjalny sklep Calzedonia sprzedaje wysokiej jakości skarpety, rajstopy i kostiumy kąpielowe. Odkryj pełny asortyment dla kobiet, mężczyzn i dzieci już teraz!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 7% zwrotu za zakup w Calzedonia

Przejdź do Calzedonia

Calzedonia oferuje zawsze:

  • Skarpety, rajstopy, legginsy, stroje kąpielowe.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez Calzedonia, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Calzedonia, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria