Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Camper to marka obuwia z Majorki w Hiszpanii. Jest to rodzinna firma założona w 1975 roku, w której tradycja inspiruje tworzenie unikalnych i oryginalnych wzorów. Każdego sezonu nasze kolekcje łączą kreatywność i innowacyjność. Nasza tożsamość wizualna odzwierciedla sposób bycia i komunikowania się, który wymyka się konwencjonalności. Cenimy różnorodność i design z osobowością.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Camper

Uzyskaj 1.5% zwrotu za zakup w Camper

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Camper oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 200zł
  • 2 lata gwarancji

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Camper, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria