Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Carsmile

Uzyskaj 24,50 zł zwrotu za zakup w Carsmile

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Ponad tysiąc modeli w ofercie! Samochód na abonament to najwygodniejszy sposób wyboru nowego pojazdu. Codziennie dodajemy nowe oferty tak aby każdy znalazł wersję, która mu odpowiada. W Carsmile w jednym miejscu znajdziesz, porównasz i wybierzesz swoje przyszłe auto. Każda wersja nadwozia! Niezależnie czy jesteś firmą, start-upem czy Klientem indywidualnym możesz dopasować auto do siebie. Mały, miejski lub duży SUV. Rodzinne kombi lub dostawczy furgon. Mamy Twoje przyszłe auto! Najem długoterminowy to wszystkie opłaty w jednej racie! Rata Wszystkomająca w Carsmile gwarantuje spokój. Nasz Klient nie martwi się o przedłużanie ubezpieczenia, naprawy, serwis oraz o zakup, przechowywanie i wymianę opon. Najkorzystniejszy leasing w Polsce! Wybierając leasing z Carsmile masz dostęp do wysokich rabatów, które nie są szeroko dostępne na rynku. Doradcy Carsmile pomagają w całym procesie i pomagają w wyborze najkorzystniejszych opcji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Carsmile oferuje zawsze:

  • Odbiór auta nawet w 48 godzin! Tak szybko odbierzesz nowe auto lub auto przedkontraktowe.
  • Decyzja finansowa w 3 minuty! W szybki i łatwy sposób sprawdzisz na jakie auto Cię stać.
  • Ponad 1000 gotowych konfiguracji! Wybraliśmy dla Ciebie takie wersje abyś nie przepłacił.
  • Najlepsze formy finansowania na rynku! Doradzimy Ci najlepszy leasing lub najem spośród 15 instytucji finansujących.
  • Dostawa pod Twój dom! Twoje nowe auto dostarczymy bezpośrednio pod Twój dom!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni od realizacji wynajmu.

Po dokonaniu zakupu w Carsmile, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.