Casiomarket.pl

Uzyskaj 2.5% zwrotu za zakup w Casiomarket.pl

Przejdź do Casiomarket.pl

Casiomarket.pl to autoryzowany sklep internetowy z produktami marki Casio. W ofercie sklepu znaleźć można zegarki marki Casio a wśród nich G-shock, Edifice, Baby-G oraz wiele innych. W sklepie istnieje również możliwość zakupu kalkulatorów marki Casio oraz instrumentów muzycznych. Wszystkie produkty pochodzą od autoryzowanego dystrybutora oraz posiadają co najmniej 2 letnią gwarancję, którą można przedłużyć nawet do 6 lat.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.5% zwrotu za zakup w Casiomarket.pl

Przejdź do Casiomarket.pl

Casiomarket.pl oferuje zawsze:

  • Zegarki, instrumenty muzyczne i kalkulatory
  • Do 6 lat gwarancji

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Casiomarket.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks, Sprzęt elektroniczny i Ubrania i Akcesoria