Charles Tyrwhitt Shirts

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Charles Tyrwhitt Shirts

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Charles Tyrwhitt dąży do stworzenia najlepszych koszul oraz odzieży męskiej z ponadczasowym stylem, jak również z bezkompromisową jakością. Przez lata sklep rozwinął zakres swoich działań: od formalnych koszul, przez garnitury i obuwie, po kolekcje casualowe, czy akcesoria. Kolekcja kobieca jest zbudowana na tych samych fundamentach co męska – perfekcyjny design oraz niezwykła jakość.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Charles Tyrwhitt Shirts

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Charles Tyrwhitt Shirts oferuje zawsze:

  • Najlepe koszule oraz odzież męską i damską z ponadczasowym brytyjskim stylem oraz wyjątkową jakością.
  • Najlepsze tkaniny i materiały oraz detale, którym uwaga poświęcana jest na każdym etapie tworzenia.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Charles Tyrwhitt Shirts, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria