Citi Handlowy Karta k. z gadżetem

Uzyskaj 70 zł zwrotu za zakup w Citi Handlowy Karta k. z gadżetem

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Zamów Kartę Kredytową Citibank już dziś. Spełnij warunki oferty i odbierz nowy model smartfona od LG K4.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 70 zł zwrotu za zakup w Citi Handlowy Karta k. z gadżetem

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Citi Handlowy Karta k. z gadżetem oferuje zawsze:

  • Nowy model smartfona od LG.
  • Brak opłaty rocznej za kartę.

Ważne informacje

Cashback i telefon LG K4 będzie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie w ciągu 30 dni od daty wypełnienia wniosku zostanie podpisana umowa, następnie karta zostanie wydana. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie Citi Handlowy nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu. Wynagrodzenie zostanie przyznane za każdego nowego klienta, który złoży wniosek i spełni warunki do naliczenia cashbacku. Nowy klient to osoba, która w przeszłości nie posiadała Karty kredytowej w banku Citi Handlowy i nie wnioskowała o taki produkt.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Citi Handlowy Karta k. z gadżetem, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia