Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Oficjalny sklep oferujący produkty marki Clinique.

Oferuje szeroką gamę przetestowanych alergologicznie, w 100% bezzapachowych produktów marki Cliniqie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.4% zwrotu za zakup w Clinique

Clinique oferuje zawsze:

  • Sklep internetowy oferujący produkty marki Clinique.
  • Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 119 zł.
  • Zwrot w ciągu 14 dni.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Clinique, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Rabat 22%!

Rabat 22%!

Tymczasowa Kampania

Rabat 22% przy zakupach od 170 zł! Sprawdź szczegóły.

Twój kod rabatowy: