Clochee

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Clochee

Przejdź do Clochee

Aktualne oferty od Clochee

    Marzec dla włosów

    Tylko teraz w Clochee naturalne kosmetyki do włosów -20%! Do tego zwiększony cashback!

    Przeczytaj więcej

Clochee to polska marka kosmetyków naturalnych i organicznych.

Misja:

* WRÓĆ DO NATURY Chcemy pokazać Ci, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsze źródło i recepta na piękno.

* ŻYJ EKO Dbanie o środowisko to nasze zobowiązanie wobec natury. Chcemy pokazać Ci jak w łatwy sposób można żyć eko.

* UŚMIECHAJ SIĘ Esencja naturalnego piękna ukryta w naszych kosmetykach sprawi, że poczujesz się pięknie, dobrze i zdrowo. Nasz cel to Twój uśmiech i optymizm.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Clochee

Przejdź do Clochee

Clochee oferuje zawsze:

  • Polska marka kosmetyków naturalnych i organicznych
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Clochee, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie