Cocomilo.pl

Uzyskaj 6% zwrotu za zakup w Cocomilo.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Sklep Cocomilo.pl oferuje głównie designerskie poduszki, siedziska i pościel dla dzieci. Wyjątkowy design poduszek zawdzięcza obrazkom wykonanym przez dzieci. Swój asortyment sklep poszerza także o poduszki i materace relaksujące dla matek. Każdy z produktów Cocomilo.pl to małe dzieło sztuki wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, z materiałów i dodatków posiadających odpowiednie certyfikaty i wyprodukowane w Polsce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6% zwrotu za zakup w Cocomilo.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Cocomilo.pl oferuje zawsze:

  • Poduchy, pufy, materace dla dzieci
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Cocomilo.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Dzieci i Ubrania i Akcesoria