Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Cupsell

Uzyskaj aż do 3,5% zwrotu za zakup w Cupsell

UWAGA:
Zwrot zostanie poprawnie zweryfikowany tylko i wyłącznie z kodem:

PREZENT2021

Kod uprawnia do otrzymania rabatu -10 zł na zakupy od 99 zł

Jeśli zwrot zostanie zarejestrowany, a nie będzie użyty powyższy kod rabatowy w zamówieniu, zwrot zostanie odrzucony.

Informacja jest ważna od dnia: 2.02.2020

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Cupsell.pl jest platformą e-commerce, której misją jest wspieranie przedsiębiorczości, dzięki intuicyjnej, dostępnej i otwartej możliwości tworzenia i rozwijania własnego sklepu oraz projektowania własnych kolekcji odzieży i akcesoriów. Dodatkowo, dzięki naszemu Generatorowi Online każdy Użytkownik może zrealizować własny projekt i dokonać zakupu wymarzonego produktu dla siebie lub swoich bliskich. W naszej ofercie znajdują się różne modele, fasony i kolory koszulek, bluz, kubków, plecaków, worków i wielu innych akcesoriów, które możemy spersonalizować.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Cupsell oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 99zł
  • Szeroka oferta produktów i wzorów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Cupsell, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.