Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Czesci-Samochodowe-Online.pl firmy Delticom AG, wiodącego sprzedawcy opon w Europie, z 128 sklepami internetowymi w 42 krajach, oferującego nieporównany asortyment opon (samochodowych, motocyklowych, ciężarowych etc.) w doskonałych cenach oraz części zamiennych do samochodu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.4% zwrotu za zakup w Czesci-Samochodowe-Online.pl

Czesci-Samochodowe-Online.pl oferuje zawsze:

  • Ponad 300.000 nowych części samochodowych
  • Gwarancję niskich cen
  • Nowe artykuły najwyższej jakości

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Czesci-Samochodowe-Online.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.