Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Czytio

Uzyskaj 1,5% zwrotu za zakup w Czytio

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Czytniki e-booków zyskują coraz większą popularność.

Nic dziwnego - elektronika otacza nas już ze wszystkich stron, a komfort czytania na czytnikach staje się niezwykle wysoki. Najlepsze marki czytników w atrakcyjnych cenach znajdziesz przede wszystkim w sklepie internetowym czytio.pl.

czytio.pl - miłość do czytania z pasją do technologii

Sklep internetowy czytio.pl istnieje już od 2009 roku i zrealizował już kilkanaście tysięcy zamówień. Siłą rzeczy zespół czytio.pl wie o czytnikach już niemal wszystko, a ich głównym celem jest zadowolenie klientów z wygody oraz dostępności do wiedzy i innowacyjnych technologii.

czytio.pl to najlepsze marki e-booków w atrakcyjnych cenach

W ofercie sklepu czytio.pl znajdziemy e-booki najpopularniejszych na świecie marek, czyli m.in.: Kindle, PocketBook i Onyx. Niemal wszystkie czytniki posiadają już ekran w technologii e-papieru, dzięki której papier elektroniczny znakomicie imituje zwykły papier. O komfort czytania zadbasz również, wybierając odpowiednią dla siebie wielkość ekranu. W czytio.pl znajdzie czytniki o rozmiarze ekranu od 6 cali do nawet do 25 cali! Co więcej, niektóre z czytników posiadają wbudowane głośniki, które umożliwiają słuchanie ulubionych audiobooków. Niektóre pozwalają także na sporządzanie notatek. Jak widzisz funkcjonalność czytników nie ogranicza się już tylko do samego czytania!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Czytio oferuje zawsze:

  • Oferujemy czytniki książek elektronicznych z technologią E-Ink, bezpieczną dla oczu.
  • Kupisz u nas czytniki ebook takie jak: Kindle Paperwhite i Oasis, PocketBook Touch Lux i InkPad, Onyx Boox.
  • Ekspresowa dostawa, szybki kontakt i pomoc w obsłudze czytników tylko na Czytio.pl.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Czytio, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.