DaWanda

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w DaWanda

Przejdź do DaWanda

DaWanda to sklep internetowy, który dzięki współpracy z wyjątkowymi artystami oferuje unikalne przedmioty w takich kategoriach jak ubrania, torebki, biżuteria, produkty dla domu i dla dzieci oraz DIY.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w DaWanda

Przejdź do DaWanda

DaWanda oferuje zawsze:

  • Produkty z autorskich pracowni.
  • Biżuteria, odzież. dodatki do domu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w DaWanda, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Dzieci i Ubrania i Akcesoria