Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mamy świadomość, że odchudzanie nie jest sprawą łatwą. Brak czasu, praca, zmęczenie… wszystko to powoduje, że czasami trudno pamiętać o przestrzeganiu zasad prawidłowego żywienia. Dzięki DietMap otrzymasz nie tylko INDYWIDUALNĄ DIETĘ, ale również intuicyjny program do kompleksowego zarządzania swoim planem żywieniowym! DietMap to plan diety dopasowany specjalnie do potrzeb użytkowników! Stworzony przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych z zespołu DietMap w oparciu o zasady zdrowego i co najważniejsze skutecznego odchudzania!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DietMap

Uzyskaj 16.6% zwrotu za zakup w DietMap

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

DietMap oferuje zawsze:

  • Plan diety dopasowany specjalnie do potrzeb użytkowników! Stworzony przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych z zespołu DietMap
  • Chat z dietetykiem
  • Aplikację DietMap, z którą skutecznie zrealizujesz swój cel!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. W celu uzyskania cashbacku należy przejść na stronę z kampanią ze strony Refunder a następnie zamówić dowolny abonament DietMap.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w DietMap, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie i Usługi i Prenumeraty