Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W sklepie Dobregarnki.pl znajdziesz ogromny wybór najwyższej jakości akcesoriów do kuchni, w tym garnki, formy do pieczenia, zestawy sztućców i wiele więcej. Jeśli uwielbiasz czytać o jedzeniu i inspirować się doskonałymi przepisami, w sklepie znajdziesz również bogaty wybór ksiązek kucharskich, które powinny się znaleźc w Twojej biblioteczce kuchennej. W przypadku jednorazowego zamówienia powyżej 250 zł przesyłka dostarczana za darmo kurierem. Darmowa dostawa dotyczy tylko terenu Polski oraz wagi przesyłki do 30kg.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dobregarnki.pl

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Dobregarnki.pl

Dobregarnki.pl oferuje zawsze:

  • Bogata oferta artykułów kuchennych najwyższej jakości
  • Duży wybór książek kulinarnych

Ważne informacje

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Dobregarnki.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Hem & Trädgård i Rozrywka i relaks