DPD

Uzyskaj 15 zł zwrotu za zakup w DPD

Przejdź do DPD

Aktualne oferty od DPD

  Ceny topnieją na wiosnę! Nadaj paczkę on-line i zgarnij 20% zniżki!

  Nadaj paczkę on-line i zgarnij 20% zniżki! Przygotuj i opłać swoją paczkę on-line oraz przynieś ją do jednego z 1300 punktów DPD Pickup. Wysyłaj w promocji paczki krajowe i międzynarodowe. Promocja ce...

  Przeczytaj więcej

Przygotuj i opłać swoją paczkę on-line oraz przynieś ją do jednego z 1300 punktów DPD Pickup. DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz z firmą DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz agencję celną Air Cargo Poland. W 2014 r. DPD Polska zrealizowała transakcję zakupu firmy kurierskiej Siódemka S.A. Współpracuje z 6 tys. kurierów. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i partnerskiej relacji z naszymi Klientami, dostarczają usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 15 zł zwrotu za zakup w DPD

Przejdź do DPD

DPD oferuje zawsze:

 • Przesyłki kurierskie DPD.
 • Atrakcyjne ceny przesyłek krajowych i międzynarodowych.
 • Ubezpieczenie przesyłki do 1000 zł w standardzie.
 • Ddoręczenie w sobotę w korzystnej cenie.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi z Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Cashback mogą otrzymać wyłącznie klienci, którzy nie mają zawartej stałej umowy o współpracy z DPD.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w DPD, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Ceny topnieją na wiosnę! Nadaj paczkę on-line i zgarnij 20% zniżki!

  Tymczasowa Kampania

  Nadaj paczkę on-line i zgarnij 20% zniżki! Przygotuj i opłać swoją paczkę on-line oraz przynieś ją do jednego z 1300 punktów DPD Pickup. Wysyłaj w promocji paczki krajowe i międzynarodowe. Promocja cenowa trwa od 21.03.2017 r. do 28.04. 2017 r. i obejmuje wyłącznie przesyłki nadane on-line na stronie dpdpickup.pl. Pamiętaj, że aby otrzymać dodatkowy cashback od Refunder musisz przejść na stronę kampanii przez Refunder. Promocja cenowa dotyczy wyłącznie usług podstawowych. Mogą z niej skorzystać wyłącznie klienci, którzy nie mają zawartej stałej umowy o współpracy z DPD.

Więcej sklepów z kategorii Usługi i Prenumeraty