Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DUKA

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w DUKA

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Wiemy, że kuchnia to nie tylko pomieszczenie, w którym przygotowujemy posiłki, jemy czy zmywamy. To również przestrzeń, w której skupia się życie rodziny. To tutaj pracujemy, odpoczywamy, bawimy się z dziećmi i spotykamy z przyjaciółmi. Idea Kitchen Life potwierdza rolę kuchni, jako najważniejszego pomieszczenia w domu, w którym zacieśniamy więzi i spędzamy wspólnie czas. Odzwierciedlają ją również projektowane przez nas produkty. Mamy nadzieję, że nasza oferta, oparta na nowoczesnym stylu gotowania i podawania do stołu, będzie dla Was równie inspirująca! Obecnie posiadamy już ponad 60 sklepów, znajdujących się w najlepszych centrach handlowych Polski. Cały czas szukamy nowych możliwości rozwoju, wyznaczamy kierunki ekspansji i nie zwalniamy tempa, idąc z duchem czasu. Połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnym podejściem, pozwala nam elastycznie reagować na nowe wyzwania, które stawia przed nami XXI wiek. Dzięki unikalnemu designowi, doskonałej obsłudze i wysokiej jakości, marka DUKA stała się rozpoznawalna w całej Szwecji, a jej skandynawski rodowód do dzisiaj widoczny jest w każdym aspekcie funkcjonowania firmy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DUKA oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa powyżej 299 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 18 dni

Po dokonaniu zakupu w DUKA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.