Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DutchHouse

Uzyskaj 4,3% zwrotu za zakup w DutchHouse

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
DutchHouse oferuje holenderskie produkty wyposażenia wnętrz marek takicj jak: HK Living, Zuiver, It's About RoMi, Woood, StoreBror, Be Pure, Dutchbone. Załoga sklepu to osoby zakochane w nowoczesnym i industrialnym stylu. Za cel obrali dostarczenie klientom oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań dla wystroju wnętrz domów i biur. DutchHouse posiada bogatą ofertę, która stale się powiększa.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DutchHouse oferuje zawsze:

  • Wysokiej klasy holenderskie produkty do wyposażenia wnętrz.
  • Marki takie jak: HK Living, Zuiver, Woood, It;s About RoMi, be pure, Dutchbone, Storebror, Spell, Kubikoff, White Label Living, Dark, Lonc.
  • Dostawa gratis powyżej 200 zł.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w DutchHouse, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.