e-Candy

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w e-Candy

Przejdź do e-Candy

e-Candy.pl został stworzony po to, żebyś odnaleźć w jednym miejscu jak najwięcej produktów. Robienie zakupów w niskich cenach jeszcze nigdy nie było tak proste.

Od teraz wszystkie w jednym miejscu. Nie trzeba otwierać kilkudziesięciu zakładek. Można szukać i porównywać interesujące produkty w jednym miejscu.

Zakupy staną się znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w e-Candy

Przejdź do e-Candy

e-Candy oferuje zawsze:

  • Platforma rabatowa
  • 5 zł na start

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w e-Candy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping