Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

eKonto w promocji do 650 zł

Zyskaj aż do 60 zł cashback za zakupy w eKonto w promocji do 650 zł

Cashback 45 zł zostanie przyznany za otwarcie konta osobistego przez nowego użytkownika (czyli takiego, który począwszy od 01.01.2020 r. nie był lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017), a ponadto na otwartym rachunku zostanie zrealizowana co najmniej jedna (1) transakcja w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (liczą się transakcje bezgotówkowe i/lub przelew inicjowany przez klienta, nie wliczane są przelewy wewnętrzne). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w m-cu, przez okres w ciągu (3) miesięcy. Rachunek powinien być aktywny w dniu generowania raportu rozliczeniowego przez bank. Dodatkowy cashback 45 zł przyznany zostanie za realizacje co najmniej pięciu (5) transakcji w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku. (transakcje bezgotówkowe i/lub przelew inicjowany przez klienta, nie wliczamy przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w m-cu, przez okres w ciągu (3) miesięcy. Rachunek powinien być aktywny w dniu generowania raportu rozliczeniowego przez bank. W przypadku uruchomienia wniosku ze ścieżki mobile i spełnienia powyższych warunków cashback wyniesie 60 zł.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Do 650 zł i nawet 7% na oszczędnościach! 0 zł za otwarcie i prowadzenie Twojego konta. 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł. 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

eKonto w promocji do 650 zł oferuje zawsze:

  • 0 zł otwarcie i prowadzenie Twojego konta

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w eKonto w promocji do 650 zł, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.