EKOPOLKA

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w EKOPOLKA

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nikt z nas nie wyobraża sobie, że można nie korzystać z żadnych kosmetyków. Konsumenci coraz częściej zastanawiają się przed podjęciem decyzji zakupowej, gdyż są to środki, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego, tak bardzo istotne jest ich odpowiedni dobór. Obecnie, coraz popularniejsze stają się kosmetyki bazujące na naturalnych surowcach z dodatkiem olejków eterycznych, bez parabenów, silikonów, olejów mineralnych. Dla świadomych konsumentów, którym zależy na zdrowiu swojej skóry i włosów, kosmetyki naturalne są jedynym wyborem! Na szczescie, na rynku wciąż pojawiają się nowe miejsca, które posiadają je w swojej ofercie. Oto, jedno z nich! Poznajcie sklep Ekopolka!

Ekopolka, to internetowa drogeria, która z powodu niezwykle bogatego asortymentu oraz atrakcyjnych promocji i rabatów jest chętnie wybierana przez klientów. Ekopolce nie zależy jedynie na sprzedaży swoich produktów, ale przede wszystkim uświadomieniu konsumentów o tym jak ważne są kosmetyki organiczne w codziennej higienie. Dzięki blogowym wpisom oraz działalności w social mediach, każdego dnia dziesiątki kobiet mogą zapoznać się z najnowszymi trendami w kosmetycznym świecie oraz korzyściach płynących z filozofii slow life. W ofercie sklepu znajdziemy nie tylko najlepsze kosmetyki, ale również suplementy diety z naturalnych składników czy ekologiczne środki czystości.

Dzięki bardzo prostemu interfejsowi strony, bez trudu znajdziemy interesujący nas asortyment. Możemy dokonać wyboru na podstawie, między innymi, rodzaju skóry, producenta czy przeznaczenia kosmetyku (twarz, ciało, włosy). Dzięki takie uproszczeniu zakupy w Ekopolce będą czystą przyjemnością!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w EKOPOLKA

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

EKOPOLKA oferuje zawsze:

  • Drogeria internetowa
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w EKOPOLKA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping