Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

El Gato Specialty Coffee

Uzyskaj 2,5% zwrotu za zakup w El Gato Specialty Coffee

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Z pasji do podróży i kawy - El Gato Specialty Coffee

El Gato Specialty Coffee to rzemieślnicza palarnia kawy prowadzona przez dwóch niezwykłych podróżników.

W 2017 roku wyruszyli w roczną podróż dookoła świata. Kierunek wielu wycieczek wyznaczała im - kawa. Odwiedzali plantacje kawy w różnych zakątkach świata, zdobywali doświadczenie, wiedzę o kawie i szukali nietypowych smaków.

Po powrocie do Polski nauczyli się wypalać kawę tak, żeby wydobyć z niej najlepszy aromat. Wynikiem ogromnego bagażu doświadczeń z całego świata i zdobytej wiedzy o przyrządzaniu kawy jest właśnie rzemieślnicza palarnia kawy El Gato Specialty Coffee.

Kawa ziarnista z różnych stron świata - El Gato Specialty Coffee

W sklepie elgatocafe.pl znajdziesz kawę do ekspresu, aeropressu, French Pressu, ale także do dripa.

Wybierz kawę z krajów Ameryki Południowej, Afryki lub Azji i ciesz się niepowtarzalnym smakiem kawy bez względu na to, w jaki sposób ją zaparzysz.

Prawdziwym hitem sklepu elgatocafe.pl jest Dripca, czyli kawa i yerba mate w saszetkach, która świetnie sprawdza się w podróży.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

El Gato Specialty Coffee oferuje zawsze:

  • Do naszej limitowanej kolekcji kaw Speciality wybieramy tylko najlepszej jakości ziarna.
  • Pozwól zabrać się do dalekich krajów i poznaj smak prawdziwych herbat.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w El Gato Specialty Coffee, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.