Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Embros to sklep z odzieżą dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność i indywidualizm. Marka ubrań zaprojektowana dla pasjonatów dobrej muzyki, inspirowana klubowymi rytmami i modą street. W ofercie sklepu znaleźć można zarówno t-shirty jak i bluzy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Embros

Uzyskaj 12.3% zwrotu za zakup w Embros

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Embros oferuje zawsze:

  • Odzież dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność i indywidualizm

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 dni do 6 miesięcy

Po dokonaniu zakupu w Embros, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria