Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Embros to sklep z odzieżą dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność i indywidualizm. Marka ubrań zaprojektowana dla pasjonatów dobrej muzyki, inspirowana klubowymi rytmami i modą street. W ofercie sklepu znaleźć można zarówno t-shirty jak i bluzy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 12.3% zwrotu za zakup w Embros

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Embros oferuje zawsze:

  • Odzież dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność i indywidualizm

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 dni do 6 miesięcy

Po dokonaniu zakupu w Embros, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.