Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Historia Emirates rozpoczęła się w 1985 roku, kiedy uruchomiliśmy operacje z zaledwie dwoma samolotami. Nasz zysk netto za 2015 rok był rekordowy - 1,9 miliarda dolarów, o 56% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Rozszerzyliśmy naszą sieć do 153 punktów na sześciu kontynentach, a naszą flotę do 251 samolotów. W ubiegłym roku zanotowaliśmy rekord - 51,9 milionów pasażerów! Inspirujemy podróżników z całego świata dzięki naszej rosnącej sieci światowych połączeń, wiodącej w branży rozrywce inflight, regionalnej kuchni oraz światowej klasy usługom. Ten program jest idealnie dopasowany dla podróżujących, którzy chcą latać w najwyższym poziomie komfortu i wygody, zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 0.7% zwrotu za zakup w Emirates

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Emirates oferuje zawsze:

  • Loty do ponad 153 miejsc na całym świecie.

Ważne informacje

Cashback wypłacany jest na podstawie kwoty netto i nie obejmuje podatków i dopłat paliwowych. Loty kupione poprzez Skywards nie upoważniają do cashbacku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni po wykorzystanej rezerwacji.

Po dokonaniu zakupu w Emirates, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.