Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W sklepie endo.pl można znaleźć książki, zabawki i przybory a także ubranka dla dzieci i nawet dorosłych. Najwyższa jakość i szeroki wybór dostępnych wzorów i kolorów. Naszą ofertę kierujemy dla całej, wielopokoleniowej rodziny. Rodziny, w której dzieci wzrastają na szczęśliwych i pewnych siebie ludzi, mocno wspierane w swoim harmonijnym rozwoju przez wszystkich jej członków. Misja Endo to wspieranie i inspirowanie do budowania i zacieśniania tych najważniejszych więzi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Endo

Uzyskaj aż do 4.9% zwrotu za zakup w Endo

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Nowy Klient 4.9%
Powracający Klient 3.6%

Wszystkie poziomy zwrotów

Endo oferuje zawsze:

  • Ubranka z charakterem dla dzieci i dorosłych
  • Darmowa dostawa od 200 zł

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Endo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Endo

Endo oferuje zwrot aż do 4.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient 4.9%
Powracający Klient 3.6%

Więcej sklepów z kategorii Dzieci, Rozrywka i relaks i Ubrania i Akcesoria