Epic Hero

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w Epic Hero

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Odzież EPIC HERO to nowe na polskim rynku produkty marki inspirowanej polskimi bohaterami i sukcesami. Poprzez połączenie świeżego i nowatorskiego designu, przy współudziale światowych grafików, chcemy przenieść we współczesność najbardziej epickie i bohaterskie czyny w historii Polski i Polaków. Dzięki naszym klientom możemy wspólnie sprawić, by legenda o naszych bohaterach nigdy nie popadła w niepamięć i stała się podstawą samoświadomości, i dumy każdego Polaka. Inspirację do tworzenia naszych produktów czerpiemy z polskiej historii. Łącząc patriotyczne motywy o artystycznej formie z wysokogatunkowymi materiałami, uzyskujemy komfortowe, oryginalne, a także trwałe koszulki. To wszystko, sprawia że EPIC HERO wyróżnia się ponadprzeciętną jakością. Przy tym wszystkim zapewniając dużo wyższy komfort użytkowania niż inne marki. Zaczynaliśmy jako mała lokalna firma z siedzibą w Rzeszowie, na Podkarpaciu, współpracująca i wspierająca regionalny przemysł włókienniczy. Nasze produkty tworzymy z wielką starannością, dbałością o detale i w oparciu o najlepsze gatunkowo surowce pochodzące od polskich dostawców. Wszystkie produkty konstruujemy i szyjemy z dbałością o komfort, który mają Ci zapewnić, według naszych autorskich krojów odzieżowych. Dlatego dokonując zakupu naszych produktów możesz być pewien, że inwestujesz w odzież, która będzie Ci dobrze służyć przez długi czas.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w Epic Hero

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Epic Hero oferuje zawsze:

  • Odzież patriotyczną produkowaną w 100% w Polsce z najwyższej jakości materiałów i dodatków odzieżowych.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Epic Hero, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria