Epic Hero

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w Epic Hero

Przejdź do Epic Hero

Odzież EPIC HERO to nowe na polskim rynku produkty marki inspirowanej polskimi bohaterami i sukcesami. Poprzez połączenie świeżego i nowatorskiego designu, przy współudziale światowych grafików, chcemy przenieść we współczesność najbardziej epickie i bohaterskie czyny w historii Polski i Polaków. Dzięki naszym klientom możemy wspólnie sprawić, by legenda o naszych bohaterach nigdy nie popadła w niepamięć i stała się podstawą samoświadomości, i dumy każdego Polaka. Inspirację do tworzenia naszych produktów czerpiemy z polskiej historii. Łącząc patriotyczne motywy o artystycznej formie z wysokogatunkowymi materiałami, uzyskujemy komfortowe, oryginalne, a także trwałe koszulki. To wszystko, sprawia że EPIC HERO wyróżnia się ponadprzeciętną jakością. Przy tym wszystkim zapewniając dużo wyższy komfort użytkowania niż inne marki. Zaczynaliśmy jako mała lokalna firma z siedzibą w Rzeszowie, na Podkarpaciu, współpracująca i wspierająca regionalny przemysł włókienniczy. Nasze produkty tworzymy z wielką starannością, dbałością o detale i w oparciu o najlepsze gatunkowo surowce pochodzące od polskich dostawców. Wszystkie produkty konstruujemy i szyjemy z dbałością o komfort, który mają Ci zapewnić, według naszych autorskich krojów odzieżowych. Dlatego dokonując zakupu naszych produktów możesz być pewien, że inwestujesz w odzież, która będzie Ci dobrze służyć przez długi czas.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w Epic Hero

Przejdź do Epic Hero

Epic Hero oferuje zawsze:

  • Odzież patriotyczną produkowaną w 100% w Polsce z najwyższej jakości materiałów i dodatków odzieżowych.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Epic Hero, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria